Niezależny doradca ubezpieczeniowy

to pewność dobrego wyboru

Jestem niezależnym doradcą ubezpieczeniowym, co oznacza, że zamiast pracować dla firmy, pracuję dla Ciebie.
Moja praca polega głównie na dogłębnej analizie Twoich możliwości, potrzeb oraz historii.
Pozwala mi to napisać scenariusz zdarzeń, który dokładnie określi, jakie produkty są dla Ciebie najlepsze. 

Moją specjalnością są zarówno ubezpieczenia na życie, jak i pomoc w zabezpieczeniu finansowym dla firm. Indywidualne podejście oraz przejrzystość oferty to dwie kwestie, które zawsze towarzyszą mi podczas każdej współpracy. Inne założenia potrzebne są przy wyborze zabezpieczenia przyszłości dziecka oraz inne, gdy priorytetem są oszczędności w celu zapewnienia sobie emerytury. 

Bazując na swoim doświadczeniu jako przedsiębiorca, jestem w stanie również skutecznie zabezpieczyć Twoją firmę, przeprowadzić proces  sukcesji w firmie czy zapewnić dobrze dobrane ubezpieczenie grupowe. Znając wartości jakimi kieruje się właściciel firmy zadbam, aby ubezpieczenie majątku firmy pozwalało pracodawcy skupiać się na biznesie bez obawy o przyszłość. 

 

Zadaj mi pytanie

O mnie prywatnie

Nazywam się Piotr Paczka i posiadam nie tylko sporą wiedzę, ale i duży bagaż doświadczeń w branży ubezpieczeń i finansów.
Pierwszy raz z liczbami i analizą spotkałem się na Politechnice Łódzkiej, gdzie ukończyłem matematykę finansową i informatykę. 

Pomimo że studia dały mi podstawę, która pomogła zrozumieć wiele procesów, to późniejsze doświadczenia jako przedsiębiorca ukierunkowały moją dotychczasową karierę w roli doradcy

Praca z ludźmi nauczyła mnie współpracować z klientem jak z partnerem . Sukces w ubezpieczeniach, jak i w wielu innych branżach, polega na wzajemnej empatii i dążeniu do wspólnego dobra. 

We współpracy stawiam na uczciwość, przejrzystość oraz zrozumienie. Jestem pewny, że tworząc relację jesteśmy w stanie przygotować produkt idealny, który będzie konkretną odpowiedzią na prywatne i biznesowe potrzeby. 

Od 2008 prowadzę własną działalność, co buduje silną nić porozumienia w pracy z klientem biznesowym. Zmieniając świadomość przedsiębiorców, pomagam im skutecznie zadbać o przyszłość firmy i zabezpieczyć majątek wspólników.  

Swoim klientom zapewniam profesjonalną usługę, edukację jak zarządzać finansami oraz pomoc w pisaniu scenariuszy, niezbędnych do zaplanowania odpowiednich rozwiązań w ubezpieczeniu. 

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z 26 zaufanymi partnerami nauczyły mnie robić to na najwyższym poziomie. 

Zadaj mi pytanie

Zrozumieć ubezpieczenia.
Stworzyć plan Twojego zabezpieczenia.
Zadbać o godną prywatną emeryturę.
Zapewnić ciągłość biznesu na kolejne pokolenia.

Skontaktuj się ze mną

Poznaj swojego doradcę poprzez jego działania.

SUKCESJA

www.sukcesjadlafirm.pl

Strona poświęcona sukcesji w firmie. Dowiesz się jak zabezpieczyć firmę i jej działanie w razie sytuacji nagłych które mogą spotkać właścicieli. Z pomocą naszych doradców dowiesz się jak wdrożyć skuteczny plan sukcesji chroniący biznes na lata i kolejne pokolenia.

Czytaj więcej

ALLFINANZ

www.all-finanz.pl

Strona informacyjna z wszystkimi usługami ubezpieczeniowymi i finansowymi które świadczę ja oraz mój zespół doradców.

Czytaj więcej

KREDYTY

www.oblicz-kredyt.pl

Praktyczna porównywarka kredytów większości wiodących na rynku banków. Na stronie możesz również sprawdzić swoją zdolność kredytową

Czytaj więcej

EMERYTURY

www.emeryturywpolsce.pl

Strona uświadamiająca to,
jaka czeka na nas Państwowa Emerytura z ZUS.

Na stronie dowiesz się, jak działa zupełnie bezpieczna i gwarantowana prywatna emerytura

Czytaj więcej