Dobrze dobrane ubezpieczenia dla firmPłynność działania firmy.

Myśląc o przyszłości swojej firmy, musisz mieć na względzie wiele aspektów. Jednym z nich jest zabezpieczenie wspólników poprzez sukcesję zaplanowaną, oraz sukcesję nagłą – na wypadek zdarzeń losowych. Ich gotowość do pracy oraz możliwość wkładu finansowego w każdym momencie mogą ulec zmianie, co znacząco wpływa zarówno na działalność firmy, jak i jej rentowność. 

Ubezpieczenia dla firmUbezpieczenie wspólników.

Ubezpieczenia dla firmchoroba bądź śmierć wspólnika może nieść za sobą przykre konsekwencje, jak np. dezorganizacja, niewypłacalność dla pracowników czy brak możliwości spłaty zobowiązań. Ubezpieczenie wspólników pozwoli Ci uchronić się od takich zdarzeń jak również zapewni ciągłość działania firmy w każdych okolicznościach. Ułożenie odpowiedniego planu zabezpieczenia przedsiębiorstwa krótko mówiąc zapewni Twojej rodzinie oraz pozostałym wspólnikom płynność finansową bez konieczności wyprzedania majątku firmy

Ubezpieczenia dla firmSukcesja w firmie.

Dobry plan powinien uwzględniać również sukcesję w firmie, aby zapewnić jej ciągłość działań w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Większość właścicieli firm kwestie dziedziczenia uznaje za coś naturalnego, zapominając, aby uregulować jej kwestię, zanim nadejdzie taka potrzeba. Zaplanowanie przekazania firmy pozwala zabezpieczyć wspólników oraz także pozwala zapewnić bezproblemowe przekazanie swoich funkcji nowym pokoleniom. 

Jako profesjonalny doradca ureguluję sprawy spadkowe oraz notarialne, a także pomogę ułożyć proces przekazania przedsiębiorstwa, zapewniający firmie ciągłość działań przy jednoczesnym zachowaniu najlepszego interesu rodziny.

Ubezpieczenia dla firm. Zabezpieczenie wspólników i firmy.

Ubezpieczenie majątku firmy zabezpieczy Cię przed stratami finansowymi.

Posiadając majątek, w postaci domu czy mieszkania, należy pamiętać, że nic nie jest stałe. Najmniejsza iskra potrafi zniszczyć w chwilę coś, na co pracowaliśmy latami. Pewnym sytuacjom nie jesteśmy w stanie zaradzić, jednakże możemy się przed nimi zabezpieczyć Ubezpieczenia dla firm – ubezpieczając majątek firmy, jesteśmy w stanie zaoszczędzić sobie dodatkowych zmartwień związanych z uzyskaniem funduszy na odbudowę swojego majątku. Zyskujemy spokój, dzięki któremu realizacja planów przebiega pomyślnie bez zamartwiania się o pozostawiony samotnie dom czy nieruchomość.  Częste wyjazdy są pożywką dla złodziei, również posiadanie dzieci zwiększa prawdopodobieństwo zostawienia odkręconego kranu i niespodziewanego zalania, zaś zwyczajny natłok spraw może skutkować pozostawionym żelazkiem podłączonym do prądu. Nawet największa ostrożność może nie wystarczyć i narazić nas na straty. Nie martw się za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, tylko zadbaj, aby ubezpieczenie nieruchomości zapewniło Ci spokój w każdej sytuacji.

Ubezpieczenie majątku firmy. Czy wiesz co w nim jest?

Finansowanie — otwórz się na rozwój swojego biznesu.

Ubezpieczając się, zapewniasz swojej firmę w szczególności ciągłość działania. Należy jednak pamiętać, że ciągłe trwanie w jednym modelu biznesowym i niepodążanie za trendami jest dla Twojej firmy, więc jest to tak samo szkodliwe, jak nieprzewidziane zdarzenia losowe. Finansowanie dla firm bez wątpienia pozwoli Twojemu przedsiębiorstwu rozwijać się jak i również zyskać mocną pozycją na rynku. Możliwości dla firm jest wiele, dlatego najlepszą opcją jest umówienie się z doradcą. W zależności od potrzeb może to być np. kredyt inwestycyjny, obrotowy czy leasing na maszyny bądź wynajem. Wystarczy, że opowiesz, z czym zmaga się Twoja firma, a wybiorę najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę w jednym z wiodących banków. Ponadto przeprowadzę Cię przez cały proces: od decyzji kredytowej po podpisanie umowy z instytucją finansową. 

Finansowanie dla firm.

Wybierz wygodną formę kontaktu

Spotkanie osobiste

Skorzystaj z kalendarza i umów się na spotkanie ze mną.

Umów termin spotkania

Konsultacja zdalna

Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj. konsultację telefoniczną lub online.

Umów termin konsultacji

Kontakt

Skontaktuj się ze mną
i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

+48 517 10 10 11
kontakt@piotrpaczka.com

Masz pytania?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź