Bezpłatny audyt ubezpieczeń –  sprawdź, czy wybrałeś mądrze!

Bezpłatny audyt ubezpieczeń w firmie

Ubezpieczenie firmy nie stanowi skutecznego zabezpieczenia gdy nie jest dobrze dobrane do jej potrzeb. Duża część firm nie przykłada wagi do warunków ubezpieczenia. często kierując się ceną bądź jedynie najważniejszymi jej aspektami. Znaczna ilość tych przedsiębiorców równie często nieprzyjemnie zaskakuje się, gdy przy wypłacie ubezpieczenia ogólnoprzyjęte zasady są inaczej interpretowane przez ubezpieczyciela niż osoby ubezpieczonej. 

Przykrych konsekwencji źle dobranego ubezpieczenia możesz uniknąć, przeprowadzając bezpłatny audyt, który obejmuje zarówno zapis umowy, jej interpretację jak i uzupełnienie o niezbędne elementy.

Audyt ubezpieczeniowy w firmie. Co sprawdzam?

Bezpłatny audyt ubezpieczeń dla osób prywatnych

Posiadając majątek, w postaci domu czy mieszkania, należy pamiętać, że nic nie jest stałe. Najmniejsza iskra potrafi zniszczyć w chwilę coś, na co pracowaliśmy latami. Pewnym sytuacjom nie jesteśmy w stanie zaradzić, jednakże możemy się przed nimi zabezpieczyć

Ubezpieczając swoje mienie, jesteśmy w stanie zaoszczędzić sobie dodatkowych zmartwień związanych z uzyskaniem funduszy na odbudowę swojego majątku. Zyskujemy spokój, dzięki któremu realizacja planów przebiega pomyślnie bez zamartwiania się o pozostawiony samotnie dom czy nieruchomość. 

Częste wyjazdy są pożywką dla złodziei, posiadanie dzieci zwiększa prawdopodobieństwo zostawienia odkręconego kranu i niespodziewanego zalania, zaś zwyczajny natłok spraw może skutkować pozostawionym żelazkiem podłączonym do prądu. Nawet największa ostrożność może nie wystarczyć i narazić nas na straty.

Nie martw się za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, tylko zadbaj, aby ubezpieczenie nieruchomości zapewniło Ci spokój w każdej sytuacji.

Audyt ubezpieczeniowy u osób prywatnych. Co sprawdzam?

Wybierz wygodną formę kontaktu

Spotkanie osobiste

Skorzystaj z kalendarza i umów się na spotkanie ze mną.

Umów termin spotkania

Konsultacja zdalna

Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj. konsultację telefoniczną lub online. 

Umów termin konsultacji

Kontakt

Skontaktuj się ze mną
i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

+48 517 10 10 11
kontakt@piotrpaczka.com

Masz pytania?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź