Audyt ubezpieczeniowy

Sprawdź bezpłatnie, czy wybrałeś mądrze!

czytaj więcej

Audyt ubezpieczeniowy dla osób prywatnych

Ważne jest pamiętać jednak, że posiadając majątek w postaci domu czy mieszkania, nic nie jest trwałe. Najmniejsza iskra potrafi zniszczyć w chwilę coś, na co pracowaliśmy latami. Pewnym sytuacjom nie jesteśmy w stanie zaradzić, jednakże możemy się przed nimi zabezpieczyć

Ubezpieczając swoje mienie, jesteśmy w stanie zaoszczędzić sobie dodatkowych zmartwień związanych z np. uzyskaniem funduszy na odbudowę swojego majątku. W konsekwencji zyskujemy spokój, dzięki któremu realizacja planów przebiega pomyślnie bez zamartwiania się o pozostawiony samotnie dom czy nieruchomość. 

Częste wyjazdy są pożywką dla złodziei, posiadanie dzieci zwiększa prawdopodobieństwo zostawienia odkręconego kranu i niespodziewanego zalania, podobnie zwyczajny natłok spraw może skutkować pozostawionym żelazkiem podłączonym do prądu. Nawet największa ostrożność może nie wystarczyć i narazić nas na straty. Zamiast martwić się za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, zadbaj o to, aby ubezpieczenie nieruchomości zapewniło Ci spokój w każdej sytuacji.

Audyt ubezpieczeniowy u osób prywatnych. Co sprawdzam?

Audyt ubezpieczeniowy w firmie

Ubezpieczenie firmy nie stanowi skutecznego zabezpieczenia gdy nie jest dobrze dobrane do jej potrzeb. Duża część firm nie przykłada wagi do warunków ubezpieczenia. Często kierując się ceną bądź też jedynie najważniejszymi jej aspektami. Znaczna ilość tych przedsiębiorców równie często nieprzyjemnie zaskakuje się, gdy przy wypłacie ubezpieczenia ogólnoprzyjęte zasady są inaczej interpretowane przez ubezpieczyciela niż osoby ubezpieczonej.  Przykrych konsekwencji źle dobranego ubezpieczenia możesz uniknąć, przeprowadzając bezpłatny audyt ubezpieczeniowy, który obejmuje zarówno zapis umowy, jej interpretację jak i uzupełnienie o niezbędne elementy.

Audyt ubezpieczeniowy w firmie. Co sprawdzam?

Wybierz wygodną formę kontaktu

Spotkanie osobiste

Skorzystaj z kalendarza i umów się na spotkanie ze mną.

Umów termin

Konsultacja zdalna

Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj. konsultację telefoniczną lub online.

Umów termin

Kontakt

Skontaktuj się ze mną
i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

+48 517 10 10 11
kontakt@piotrpaczka.com

Masz pytania?

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź